دوربین مدار بسته ورتینا مدل VHC-3320

دوربین مدار بسته ورتینا مدل VHC-3320

مطلب ارائه شده توسط کاربر زیر تولید شده است و تمامی مسئولیت صحت مطلب بر عهده این کاربر میباشد

مشخصات دوربین مدار بسته ورتینا مدل VHC-3320
قابلیت برش هدف مشخص ( Target Cropping Stream )

با استفاده از این ویژگی شما میتواند منطقه‌ای از تصویر را مشخص کنید تا از آن استفاده خاصی نمایید ، مثلا از ناحیه مشخص شده با کیفیت بالاتری فیلم تهیه شود.

قابلیت ضبط قسمتی از تصویر با کیفیت بالا ( RIO )

این قابلیت به شما امکان ضبط قسمتی از تصاویر را با کیفیت بالا و بقیه بخش‌های تصویر را با کیفیت پایین میدهد این ویژگی برای زمانی است که ظرفیت هارد شما کم باشد.

قابلیت ورود و خروج به محدوده ( Restricated Area )

در این تکنولوژی شما میتوانید یک منطقه‌ای را به عنوان محدوده غیر قابل ورود یا منطقه حساس مشخص کنید و زمانیکه افراد و یا سوژه‌ای وارد این محدوده شود به شما اعلام شده و یا زنگ خطر به صدا در می‌آید.

قابلیت شمارش افراد ( People Counting )

این تکنولوژی به شما این امکان را میدهد که یک ناحیه را مشخص کنید تا دوربین افرادی که وارد یا خارج می‌شوند را بشمارد ، این ویژگی نه تنها برای انسان‌ها ، بلکه برای وسایل نقلیه نیز بکار می‌رود ، این ویژگی همچنین می‌تواند به شما گزارش آماری نیز ارائه دهد.

قابلیت عبور از خط تعیین شده ( Line Crossing )

این تکنولوژی به شما این امکان را میدهد تا بر روی تصویر دریافتی خطی مشخص کنید و در زمانیکه سوژه نزدیک به این خط شود آزیر خطر به صدا در آید ، از این تکنولوژی میتوان در حفاظت پیرامونی یک کارخانه و یا زندان‌ها ... استفاده کرد.

تشخیص چهره ( Face Detection )

این تکنولوژی تشخیص چهره ، ضبط و ذخیره آن را برای شما مهیا می‌سازد و همچنین می‌توانید جستجو در سیستم را از طریق چهره انجام دهید ، این ویژگی به شما این امکان را میدهد تا چهره‌های افرادی که ورود و یا خروج را داشته‌اند در اختیار داشته باشند.

قابلیت تشخیص اشیا جامانده یا گم شده ( Left Objects )

یکی از تکنولوژی‌های دوربین‌های ورتینا ( Vertina ) قابلیت Left Objects در یک ناحیه است که میتواند اشیا اضافه یا حذف شده را در محیطی ثابت تشخیص دهد.

وضوح 1080

در رزولوشن 1920x1080، تعداد 1080 خط پیکسل افقی وجود دارد. وقتی یک فریم عوض می شود (با هر فرکانسی) خط های افقی جدید جایگزین خط های قبلی می شوند. اینکه چطور این خط ها جایگزین خط های قبلی ها شوند نوع Scan تصویر را مشخص می کند.

1080i- در یک فریم خطوط فرد جایگزین خطوط فرد قبلی و در فریم بعد خطوط زوج جایگزین خطوط زوج قبلی می شوند و این عمل به طور مداوم تکرار می شود تا تصویر کامل گردد. به همین دلیل به این تکنیک interlaced scan می گویند. یعنی اسکن در هم پیچیده شده. حرف i نیز از همین کلمه گرفته شده است.

1080p - همه خطوط فرد و زوج به طور یکجا به ترتیب جایگزین خطوط فرد و زوج قبلی می شوند. به همین دلیل دستگاه هایی که از اسکن تصویر progressive استفاده می کنند نسبت به دستگاه هایی که از سیستم اسکن تصویر interlaced استفاده می کنند دارای سرعت بالاتر در حرکت و نمایش پیکسل ها ، عدم به وجود آمدن خطوط افقی در تصویر و کیفیت بسیار بالای تصویر هستند که این موضوع موجب افزایش قیمت این نوع دستگاه ها می شود.

پردازنده CMOS

نسبت سیگنال به نویز در دوربین مداربسته CMOS بالاتر بوده و در نتیجه کیفیت تصویر بهتر می‌باشد. سرعت پاسخگویی پیکسل‌های دوربین مداربسته CMOS بسیار بالاست. اجزا و قطعات دوربین مداربسته CMOS ساده و کوچک است و در نتیجه از قیمت ارزانتری بهره‌مند است.

ویژگی SMART IR در دوربین مداربسته ورتینا مدل VHC-3320

مادون قرمز هوشمند یا ( smart ir ) یک فناوری در دوربین مداربسته است که شدت تابش نور مادون قرمز را برای اجسام نزدیک به دوربین تنظیم میکند.

OSD Menu چیست؟

OSD مخفف اصطلاح on screen display و به معنای نمایش بر روی تصویر است. دوربین‌های دارای منوی OSD به شما قابلیت انجام تعدادی از تنظیمات اضافی را در طول نصب دوربین می‌دهند. از طریق منوی OSD شما می توانید رنگ و نور دوربین را تنظیم کنید. قسمت هایی از صفحه را که میل ندارید ضبط شوند پوشش گذاری کنید و یا قابلیت هایی مثل AGC، BLC و WDR را خاموش یا روشن کنید. وجود منو OSD معمولا تاثیر نسبتا محسوسی در قیمت دوربین دارد.

IP66 به چه معناست ؟

دوربین های IP66 دوربین هایی هستند که بدنه آنها امکان ورود آب و گرد غبار را به داخل دوربین نمیدهد. این دوربین معمولا بدنه ای فلزی دارند. در صورتی که دوربین واقعا دارای استاندارد IP66 باشد شما میتوانید بدون نگرانی آن را آب بشویید.

استفاده از دوربین هایی با این قابلیت معمولا در فضاهای بیرونی و مکانهایی که امکان خوردن آب و گرد غبار زیاد به دوربین وجود داشته باشد صورت میگرد.امکانات

موقعیت

ایران

نظرات (0)

    هنوز برای این مطلب نظری داده نشده است

افزودن نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفاً کمی صبر کنید

اتمام اعتبار
  • khane.com
  • 09122369920
  • http://khane.com
  • khane.com.sale@gmail.com

ارسال پیام


1180 نفر این آگهی را دیده اند

شما هم میخواید همین حالا شغلتون رو در گوگل ثبت کنید ؟

عضویت رایگان
لیست کامل مربوط به : خدمات / سيستم حفاظتي

نیازمندی اصفهان

آگهی نامه